Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Site Kuralları
#1
Madde 1. Forum'da genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.Ayrıca, halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz.

Madde 2. Forum üyeleri yeni konu açamaz. 


Madde 3Yöneticiler her yazılan mesaji yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

Madde 4. Mesaj yazarken kesinlikle büyük harf kullanmayınız.

Madde 5. Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir.

Madde 6. Forum'da yazılacak konu ve mesajlar ilgili bölümlere yazılmalıdır.

Madde 7. Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek, imzalara Siyasi Amaçlı yazılar yazmak, reklam yapmak yasaktır.

Madde 8. Forum içinde profilde yada eklenmiş olarak din,politika,örgüt veya bir partinin simgesi olan resimler kesinlikle kullanılamaz !!! Ayrıca bu alanlar amacına uygun olarak kullanılmalıdır.Eğer bu kural çigneniyorsa, üyenin kullandığı resim silinip, elinden resim koyma hakkı alınacaktır !!!.Ayrıca bu üye'ye Üyelere Yapılan Uyarılar !!! kısmında uyarı yapılacaktır

Madde 9. Forum'a 180 gün (6 Ay) süre ile giriş yapmayanların üyeliklerinin silinme durumları tarafımızdan gerekli görüldüğünde yapılır.

Madde 10. Forum ve Forum Yöneticilerinede kural dışı mail veya mesaj bırakmak kesinlikle yasaktır.

Madde 11. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazılarında silinmesi, veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir.

Madde 12. Sitemizde reklam amaçlı her türlü forum linki ,*** linki, ticari site linki eklenemez ve reklam amaçlı mesaj yazılamaz ! Msn adresi veya e posta adresi bulundurulamaz.Aksi takdirde sebep gösterilmeden siteden uzaklaştırılabilirsiniz.

Madde 13. Sitemize farklı rumuzlarla üye olmak kesinlikle yasaktır..

Madde 14. Hissekolik.com sitesi borsa ve finans piyasaları hakkında kişisel görüş ,öneri ve yorumların yeraldığı bir web sitedir.Hissekolik.com sitesinin yatırım danışmanlığı kapmasında bir hizmeti yoktur.Burada yer alan yorum ,görüş ve öneriler sadece tavsiyede bulunanların kişisel görüşüdür.Sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım kararı vermeniz telafisi güç zararlara yol açabilir.

Madde 15. Web sitemiz içeriğini kullanıcıların oluşturduğu bir içerik paylaşım sitesidir. 5651 Sayılı Kanun ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları yorumlardan ve paylaşmış oldukları içerikten sorumludur.Kimse ettiği zarardan başkasını sorumlu tutamaz.Bu tür forum siteleri sadece fikir ve bilgi amaçlı yerlerdir.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
hisse, borsa, thecran, pegasus, bist